reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 16 marca 2018

Tygodniowy przegląd wiadomości

W tym tygodniu jedne z najczęściej czytanych wiadomości to informacja o nowym Raspberry Pi oraz o tym, że prezydent Donald Trump zablokował przejęcie Qualcommu.

Polska:

Koncern ZF oficjalnie otworzył nowy budynek w Częstochowie. Grzegorz Brona został szefem POLSA. PGE Dystrybucja wybiera ofertę Apatora. Sener Polska wykona mechanizm do satelity Euclid. Naukowcy z AGH opracowują drogowe smart technologie. Natomiast badacze z WAT opracowali nową metodę laserowej komunikacji optycznej.

Świat:

Australijska spółka Würth Elektronik eiSos już oficjalnie działa. Nowy alians na rzecz inteligentnych aparatów. Prezydent Trump zablokował przejęcie Qualcommu. Fuzja GKN Driveline i Dana Incorporated. Philips Lighting zamierza zmienić nazwę. Apple skontrolowało dostawców. National Instruments zainwestuje na Węgrzech. Gorenje rozpoczęło proces due diligence z trzema potencjalnymi inwestorami.

Technologie:

Nowy Raspberry Pi 3 Model B+. 10 terabitów na sekundę od Broadcom. Świetna jakość obrazu w systemach wizyjnych w dzień i w nocy. Wi-Fi stworzone specjalnie z myślą o IoT. Nowości 8-bitowe od Microchip.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 27 2020 12:33 V18.4.17-2