reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© HIPA Przemysł elektroniczny | 13 marca 2018

National Instrument zainwestuje na Węgrzech

Amerykańska firma zamierza ponownie zainwestować w Debreczynie – nowe biura są niezbędne w związku z rosnącą liczbą pracowników.
W nowym budynku D znajdzie się miejsce dla 250 pracowników, otwarcie nowej siedziby planowane jest na koniec 2019 roku.

W zeszłym roku NI poinformował, że zamierza wybudować nową fabrykę na Węgrzech, dzięki czemu powstanie 60 nowych miejsc pracy, głównie dla inżynierów. Ta inwestycja pociągnie za sobą rozwój regionalnego centrum usług i firma zatrudni dodatkowych 150 osób, przede wszystkim inżynierów, pracowników działu IT oraz R&D. W ciągu dwóch następnych lat National Instruments zamierza zainwestować na Węgrzech ponad 6,1 mld HUF (około 24 mln USD).

National Instruments projektuje i dostarcza hardware i software dla klientów z różnych sektorów, począwszy od opieki zdrowotnej, poprzez fizykę cząstek, po energetykę. NI oferuje także rozwiązania dla branży motoryzacyjnej, zbrojeniowej, lotniczej, przemysłowej i dla przedsiębiorstw korzystających z technologii bezprzewodowych. NI ma biura w ponad 50 krajach, w 2017 roku zatrudniała blisko 7,5 tys. osób.

National Instruments zatrudnia na Węgrzech około 1500 osób. Debreczyn to pierwsza zagraniczna lokalizacja zakładu produkcyjnego firmy, tamtejsza fabryka powstała w 2001 roku.

Źródło: Hungarian Investment Promotion Agency

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1