reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© PhilipsLighting Przemysł elektroniczny | 16 marca 2018

Philips Lighting zmieni nazwę

Philips Lighting zamierza zmienić nazwę spółki na Signify, przy jednoczesnym zachowaniu marki Philips dla swoich produktów.
Philips Lighting poinformował dziś o zamiarze zmiany nazwy z Philips Lighting na Signify. Wybór nowej nazwy spółki wynika z faktu, że światło staje się inteligentnym środkiem przekazu, który niesie nowe znaczenie – podkreśla spółka w komunikacie.

Na podstawie istniejącej już umowy licencyjnej z Royal Philips, spółka pod nową nazwą w dalszym ciągu będzie korzystała z marki Philips.

-Z radością ogłaszamy naszą nową nazwę - Signify. To kolejny krok w transformacji naszej spółki - powiedział dyrektor generalny Philips Lighting, Eric Rondolat. - Nowa nazwa w jasny sposób wyraża wizję strategiczną spółki i jest zarazem wyjątkową okazją do zaprezentowania naszego nowego wizerunku firmy, która będzie jeszcze lepiej służyć naszym 32 tys. pracowników. Jednocześnie jesteśmy dumni, że w dalszym ciągu nasze produkty będą oznaczone marką Philips.

Firma Philips Lighting działa na rynku od ponad 125 lat. W 1891 r. Frederik i Gerard Philips założyli przedsiębiorstwo w holenderskim mieście Eindhoven. Spółka dostarcza konwencjonalne, ledowe i inteligentne rozwiązania oświetleniowe. Firma posiada także największą na świecie sieć zintegrowanych punktów świetlnych.

Zmiana nazwy uwzględnia zobowiązania firmy wynikające z Umowy Licencyjnej dot. Nazwy Firmy z Royal Philips, zgodnie z którą zmiana nazwy ma nastąpić w okresie krótszym niż 18 miesięcy od chwili, w której Royal Philips przestanie być posiadaczem kontrolnego pakietu udziałów w Philips Lighting.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 25 2018 19:10 V11.1.0-2