reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Wurth Elektronik eiSos Przemysł elektroniczny | 15 marca 2018

Würth Elektronik Australia Pty rozpoczęła działalność

Würth Elektronik eiSos powołał nową spółkę, tym razem na antypodach. Wurth Elektronik Austrialia Pty, z siedzibą w Melbourne, otwarto oficjalnie 2 lutego 2018 roku.
Transformacja biura sprzedaży Würth Elektronik eiSos w spółkę zależną jest rezultatem olbrzymiego sukcesu, jaki firma odniosła na australijskim kontynencie – podkreśla Würth w komunikacie.

Zaczęło się w 2011 roku, gdy pracę w Australii podjął jeden specjalista ds. sprzedaży firmy Würth Elektronik eiSos. Wkrótce spółka pozyskała ważnych klientów, w tym dwóch istotnych producentów z branży technologii medycznych. Obecnie australijski zespół Würth generuje wysokie przychody ze sprzedaży, szczególnie w sektorze Wireless Power. Sprzedaż cewek do zastosowań w bezprzewodowej komunikacji w Melbourne osiąga niemal tę samą wartość, co łączna sprzedaż tych komponentów na Niemcy i Stany Zjednoczone.

Nowa australijska spółka producenta komponentów elektronicznych i elektromechanicznych ma ambitne plany rozwoju. Jednym z pierwszych kroków będzie zatrudnienie w marcu i kwietniu dwóch kolejnych pracowników – poinformowała Ruth Poon, dyrektor zarządzający Würth Electronics Australia Pty.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 25 2018 19:10 V11.1.0-2