reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Wurth Elektronik eiSos Przemysł elektroniczny | 15 marca 2018

Würth Elektronik Australia Pty rozpoczęła działalność

Würth Elektronik eiSos powołał nową spółkę, tym razem na antypodach. Wurth Elektronik Austrialia Pty, z siedzibą w Melbourne, otwarto oficjalnie 2 lutego 2018 roku.
Transformacja biura sprzedaży Würth Elektronik eiSos w spółkę zależną jest rezultatem olbrzymiego sukcesu, jaki firma odniosła na australijskim kontynencie – podkreśla Würth w komunikacie.

Zaczęło się w 2011 roku, gdy pracę w Australii podjął jeden specjalista ds. sprzedaży firmy Würth Elektronik eiSos. Wkrótce spółka pozyskała ważnych klientów, w tym dwóch istotnych producentów z branży technologii medycznych. Obecnie australijski zespół Würth generuje wysokie przychody ze sprzedaży, szczególnie w sektorze Wireless Power. Sprzedaż cewek do zastosowań w bezprzewodowej komunikacji w Melbourne osiąga niemal tę samą wartość, co łączna sprzedaż tych komponentów na Niemcy i Stany Zjednoczone.

Nowa australijska spółka producenta komponentów elektronicznych i elektromechanicznych ma ambitne plany rozwoju. Jednym z pierwszych kroków będzie zatrudnienie w marcu i kwietniu dwóch kolejnych pracowników – poinformowała Ruth Poon, dyrektor zarządzający Würth Electronics Australia Pty.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
January 17 2019 14:20 V11.11.0-1