reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© anthony bolan dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 28 września 2018

Tygodniowy przegląd wiadomości

Zachęcamy do cotygodniowego przeglądu wiadomości oraz przypominamy, że już w najbliższy czwartek spotykamy się na Evertiq Expo Kraków. Serdecznie zapraszamy!

Polska:

Ekoenergetyka-Polska buduje centrum badawczo-rozwojowe. Aplisens zarejestrował spółkę w Turcji. Nuctech Warsaw otwiera zakład w Kobyłce pod Warszawą. BMZ wyda 120 mln EUR na inwestycje. Turck uruchomi fabrykę w Lublinie. VIGO System podpisało umowę ze spółką z grupy Caterpillar. Raytheon z kontraktem na produkcję systemu Patriot dla Polski. Oczywiście przypominamy też o Evertiq Expo Kraków, podczas którego swój wykład przedstawi ekspert firmy Elmatica.

Świat:

Jabil przejmie 14 zakładów Johnson & Johnson. Kaga kupuje Fujitsu Electronics. Leoni w Serbii już niedługo zostanie największym pracodawcą z sektora przemysłowego. TrendForce przedstawiło ranking największych producentów ODM telewizorów Siemens będzie zwalniał w Niemczech. Molex przejmuje Nistica. Varroc i ELBA tworzą joint venture.

Technologie:

SoC od Apple w 7 nm. Supertani i efektywny lidar dla tańszych aut. I jeszcze nieco szczegółów na temat nowego chipu od Ampere.
reklama
reklama
October 05 2022 12:09 V20.8.44-1