reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© bakhtiarzein dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 24 września 2018

Molex przejmuje Nistica

Molex ogłosił przejęcie firmy Nistica, specjalizującego się w rozwoju i produkcji przełączników selektywnych długości fali (WSS, wavelength selective switching), ze szczególnym wyróżnieniem w szybko rozwijającym się segmencie high-port count WSS.
Nistica zostanie zintegrowana z Molex Optical Solutions Group, dostawcą rozwiązań optycznych, włączając w to produkty łączności optycznej, optoelektroniki i transportu optycznego.

Nistica została założona w 2005 roku, siedziba główna znajduje się w Bridgewater, w stanie Nowy Jork. Dostarcza moduły optyczne, które pozwalają na uproszczenie, automatyzację i szerszą dostępność aplikacji szerokopasmowych na rynki telekomunikacyjne. Firma specjalizuje się w WSS, routingu sygnałów dla sieci telekomunikacyjnych typu metro i dalekiego zasięgu.

Warunki finansowe transakcji nie zostały podane do wiadomości publicznej.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 11:45 V11.5.4-1