reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Varroc Przemysł elektroniczny | 24 września 2018

Varroc i ELBA tworzą joint venture

Varroc Lighting Systems w zeszłym tygodniu ogłosił podpisanie umowy joint venture z ELBA, rumuńską firmą z branży oświetleniowej.
Działalność nowego podmiotu będzie się koncentrować na produkcji elektroniki, a biorąc pod uwagę rosnący udział elektroniki w rozwiązaniach oświetleniowych, będzie skutecznie wspierać rozwój Varroc Lighting na rynkach europejskich – czytamy w komunikacie. Siedziba spółki joint venture będzie zlokalizowana w Timisoarze, w Rumunii. Szczegóły finansowe porozumienia nie zostały podane do wiadomości publicznej.

Partnerstwo z firmą ELBA jest drugą w ostatnich miesiącach inicjatywą Varrco Lighting związaną z elektroniką. W lipcu Varroc przejął Sa-ba Automotive, tureckiego producenta drobnych produktów oświetleniowych oraz elektroniki.

O Varroc pisaliśmy też m.in. w listopadzie zeszłego roku, gdy firma podpisała list intencyjny dotyczący utworzenia w Krakowie centrum badawczo-rozwojowego.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1