reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Leoni Wiązki | 27 września 2018

Leoni zatrudni w Serbii około 4 tys. osób

Niemiecki koncern produkujący wiązki zamierza w 2020 roku uruchomić w Serbii kolejny zakład, dzięki czemu stanie się największym pracodawcą z branży przemysłowej w tym kraju.
Od momentu rozpoczęcia działalności w Serbii w 2009 roku, Leoni zainwestowało około 90 mln EUR w swoje fabryki, wyposażenie i szkolenie personelu i obecnie zatrudnia około 6 tys. pracowników. Gdy nowa fabryka w Kraljevo zostanie w pełni uruchomiona, Leoni będzie zatrudniało w Serbii ponad 10 tys. osób i stanie się największym przemysłowym pracodawcą w Serbii.

Fabryka Leoni w Kraljevo będzie produkować systemy kablowe na potrzeby europejskiej branży motoryzacyjnej.

- Wybraliśmy Serbię między innymi ze względu na korzystne doświadczenia z prowadzeniem tutaj biznesu, dostępność świetnie wykwalifikowanej kadry, pozytywne wzorce kultury pracy oraz dobrą współpracę z lokalnymi władzami – podkreśla Leoni w komunikacie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2