reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ilya shahau dreamstime.com
Przemysł elektroniczny |

Tygodniowy przegląd wiadomości

No i mamy wrzesień! Wszyscy wróciliśmy zatem z werwą do pracy i mamy dla Was sporo interesujących wiadomości z tego tygodnia.

Polska:

TCL wybiera Polskę na lokalizację centrum badawczo-rozwojowego. Solaris ma już nowego właściciela. Aplisens przejął spółkę z branży kontrolno-pomiarowej. BatteryPal to polska firma, dzięki której ładowanie smartfonów stanie się bezpieczniejsze. FAMED wybuduje zakład w Łodzi. Govecs zamierza rozwijać produkcję w Polsce. GT85 Polska rozbudowuje zakład. Nestmedic ma finansowanie na rozwój mobilnego KTG w Skandynawii. Robtools działa już od dekady. 100 mln PLN na start-upy w energetyce. Sporo firm publikuje swoje raporty półroczne, m.in. Apator, VIGO System, APS Energia i ML System. Przypominamy też o zbliżającym się Evertiq Expo Kraków i zachęcamy do wzięcia udziału w naszych wykładach. Tym razem nieco więcej o wystąpieniu eksperta Nordic Semiconductor oraz o warsztacie Avnet Silica.

Świat:

NXP przejmuje OmniPHY. Partnerstwo Jabil i TIBCO. OnRobot kupił Purple Robotics. SNC-Lavalin i ABB ogłosiły utworzenie Linxon – nowej spółki joint venture.

Technologie:

Wzmacniacze izolacyjne – co to i po co? Nowy AMD Athlon – tani hit? Nowa technologia fotodiod.

reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1