reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Przemysł elektroniczny | 04 września 2018

Warsztat Avnet Silica na Evertiq Expo Kraków 2018

Dokładnie za miesiąc pierwsza edycja Evertiq Expo Kraków. Nasi partnerzy z Avnet Silica specjalnie na tę okazję przygotowali bardzo interesujący warsztat (liczba miejsc ograniczona!).
Uwaga! Aby uczestniczyć w warsztacie konieczna jest wcześniejsza rezerwacja - proszę o maila na adres lukasz.jaeszke@evertiq.pl

Warsztat przygotowany przez Avnet Silica będzie podzielony na 3 części:

[b]Część 1:
Machine Learning – od algorytmu do FPGA (prezenter: Marcin Szymonek, Field Application Engineer, Avnet Silica)

Celem warsztatu jest omówienie problemu uczenia maszynowego w odniesieniu do jego sprzętowego wsparcia za pomocą układów programowalnych FGPA. Omówione zostaną: terminologia, dostępne rozwiązania software’owe i sprzętowe oraz dedykowane narzędzia pozwalające na efektywne implementacje algorytmów wykorzystujących sieci neuronowe

Część 2: Więcej niż obrazowanie (prezenter: Massimiliano Cavazzana, Technology Marketing Manager EMEA, Avnet Silica)

Wiele aplikacji opartych na widzeniu maszynowym zawiera w sobie również możliwość uczenia maszynowego. Sensory obrazu oraz dane opisujące obraz w czasie rzeczywistym muszą być optymalizowane, aby ulepszyć funkcje rozpoznawania oraz klasyfikacji. Ta część warsztatu wyjaśni kilka technik oraz technologii mających zastosowanie w czujnikach obrazu, mających za zadanie ulepszenie aplikacji opartych na uczeniu maszynowym.

Część 3: Chmura AI / Azure od Microsoft – wizualizacja przy zastosowaniu HoloLens (prezenter: Martin Grossen, Supplier Business Manager Microsoft Europe, Avnet Silica)

W tej części warsztatu przedstawimy strategię sztucznej inteligencji, opracowaną przez Microsoft, w połączeniu z możliwościami rozwiązań w chmurze. Rozwiązania tego typu mają zastosowanie w szczególności kiedy lokalne możliwości przetwarzania są niedostateczne, lecz dostępne jest stabilne połączenie z Internetem. Zobacz naszą prezentację obrazującą potęgę obliczeń w chmurze i nowoczesny sposób wizualizacji danych i wyników.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 15 2018 17:25 V11.9.0-2