reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Przemysł elektroniczny | 04 września 2018

Warsztat Avnet Silica na Evertiq Expo Kraków 2018

Dokładnie za miesiąc pierwsza edycja Evertiq Expo Kraków. Nasi partnerzy z Avnet Silica specjalnie na tę okazję przygotowali bardzo interesujący warsztat (liczba miejsc ograniczona!).
Uwaga! Aby uczestniczyć w warsztacie konieczna jest wcześniejsza rezerwacja - proszę o maila na adres lukasz.jaeszke@evertiq.pl

Warsztat przygotowany przez Avnet Silica będzie podzielony na 3 części:

[b]Część 1:
Machine Learning – od algorytmu do FPGA (prezenter: Marcin Szymonek, Field Application Engineer, Avnet Silica)

Celem warsztatu jest omówienie problemu uczenia maszynowego w odniesieniu do jego sprzętowego wsparcia za pomocą układów programowalnych FGPA. Omówione zostaną: terminologia, dostępne rozwiązania software’owe i sprzętowe oraz dedykowane narzędzia pozwalające na efektywne implementacje algorytmów wykorzystujących sieci neuronowe

Część 2: Więcej niż obrazowanie (prezenter: Massimiliano Cavazzana, Technology Marketing Manager EMEA, Avnet Silica)

Wiele aplikacji opartych na widzeniu maszynowym zawiera w sobie również możliwość uczenia maszynowego. Sensory obrazu oraz dane opisujące obraz w czasie rzeczywistym muszą być optymalizowane, aby ulepszyć funkcje rozpoznawania oraz klasyfikacji. Ta część warsztatu wyjaśni kilka technik oraz technologii mających zastosowanie w czujnikach obrazu, mających za zadanie ulepszenie aplikacji opartych na uczeniu maszynowym.

Część 3: Chmura AI / Azure od Microsoft – wizualizacja przy zastosowaniu HoloLens (prezenter: Martin Grossen, Supplier Business Manager Microsoft Europe, Avnet Silica)

W tej części warsztatu przedstawimy strategię sztucznej inteligencji, opracowaną przez Microsoft, w połączeniu z możliwościami rozwiązań w chmurze. Rozwiązania tego typu mają zastosowanie w szczególności kiedy lokalne możliwości przetwarzania są niedostateczne, lecz dostępne jest stabilne połączenie z Internetem. Zobacz naszą prezentację obrazującą potęgę obliczeń w chmurze i nowoczesny sposób wizualizacji danych i wyników.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1