reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Robtools Przemysł elektroniczny | 03 września 2018

10-lecie Robtools

Polska firma Robtools, która dostarcza urządzenia, materiały eksploatacyjne oraz inne produkty do produkcji i serwisu elektroniki, dokładnie 1 września 2018 roku obchodziła 10-lecie działalności.
Bydgoska firma rozpoczęła działalność dekadę temu jako dystrybutor drobnego sprzętu i materiałów do produkcji elektroniki. Zaledwie rok później Robtools uruchomił własną produkcję krzeseł ESD, które obecnie znajdują nabywców na całym świecie. Jednym ze znaczących wydarzeń w historii firmy było też podpisanie w 2013 roku umowy partnerskiej z niemieckim ANS-answer, dystrybutorem między innymi maszyn Yamaha i-Pulse. Z kolei w 2015 roku firma rozpoczęła budowę siedziby, a wiosną 2016 roku zakończyła przeprowadzkę do nowego budynku o powierzchni około 500 m kw.

- Stawiamy na stopniowy, ciągły rozwój, mocno inwestując siły w główne obszary naszej działalności. Osiągnięcia firmy to fakt, każdego roku poszerzamy zarówno portfolio produktowe, jak i zwiększamy moce produkcyjne – mówi Joanna Czarnecka, project manager w firmie Robtools.

Produktem flagowym firmy Robtools są krzesła ESD, które znajdują nabywców w kraju jak i poza jego granicami, ich sprzedaż dobrze się rozwija. Robtools jest już obecny w całej Europie i wielu innych krajach, natomiast w najbliższych planach ma podpisanie kolejnych umów dystrybucyjnych, właśnie na rynkach zagranicznych. Z kolei w kraju firma zamierza wzmocnić dział handlowy i zatrudnić nowe osoby.

– Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że możemy pochwalić się tak długim stażem i bardzo serdecznie dziękujemy naszym klientom, pracownikom, dystrybutorom, dostawcom i partnerom życząc sobie owocnej współpracy w przyszłości. Bez was ten sukces nie byłby możliwy – dodaje Joanna Czarnecka.


© Robtools

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1