reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© GT85 Przemysł elektroniczny | 05 września 2018

GT85 Polska rozbudowuje zakład

Lubelski producent wyspecjalizowanych urządzeń do mycia rozpoczął właśnie rozbudowę swojego zakładu produkcyjnego zlokalizowanego na terenie lubelskiej podstrefie Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC.
Rozbudowa budynku przy ul. Braci Krausse 6 to kolejny etap inwestycji w strefie, tym razem polegający na zwiększeniu biurowej części fabryki Lubelskiego producenta.

Docelowo powstanie 857 m kw. powierzchni biurowych, na których zlokalizowane będą biura konstruktorskie, dział serwisu urządzeń czy dział automatyki i technologii. W nowym budynku znajdą się także sale konferencyjne.

Wartość inwestycji inwestor określił na 5,5 mln PLN, a jej zakończenie planowane jest na czerwiec 2019 roku. Firma deklaruje utworzenie co najmniej 20 nowych miejsc pracy dla kadry technicznej.

GT85 projektuje i produkuje myjnie przemysłowe oraz maszyny dla różnych gałęzi przemysłu. Firma jest właścicielem patentów dotyczących efektywnego mycia z wykorzystaniem próżni, technologii ultradźwiękowych i innowacyjnych preparatów chemicznych.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2