reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© PixabayPeteLinforth Przemysł elektroniczny | 08 czerwca 2018

Tygodniowy przegląd wiadomości

Jak zwykle sporo o inwestycjach, przejęciach oraz o ciekawych i innowacyjnych projektach. Zapraszamy do przeglądu wiadomości.

Polska:

ZF wybuduje Zakład Elektroniki w Częstochowie. Zakład Elektroniki i Mechaniki Precyzyjnej R&G SAzwiększa moce produkcyjne. Na inwestycję w Polsce zdecydowało się też Umicore i Guotai-Huarong. Hellyar Plastics Polska zainwestuje w strefie. VIGO System z wyższym kredytem na innowacje. Apator porozumiał się z Tauronem. EIT+ zmienia nazwę i prezentuje nową strategię. Altlight – energia pod kontrolą. Polskie łaziki znowu niepokonane!

Świat:

Microsoft kupuje GitHub. TT Electronics przejmuje Precision. Leoni: wiecha nad Fabryką Przyszłości. Haier wybuduje fabrykę w Rosji. Mercedes rozpoczął budowę fabryki na Węgrzech. Stało się: Toshiba sprzedała biznes chipów. Corning sfinalizował przejęcie biznesu od 3M. Także Prysmian zakończył już przejęcie General Cable.

Technologie:

Nowa platforma Qualcomm Snapdragon XR1: rozszerzona rzeczywistość XR1 dla wszystkich. Lepsza ochrona procesorów przed zagrożeniami fizycznymi dzięki ARM IP. NXP: IoT w scalaku. Coboty – koło zamachowe czwartej rewolucji przemysłowej. Superwydajne pamięci HBM2 firmy Samsung – drzwi do sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 09 2020 11:27 V18.6.11-1