reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Leoni Wiązki | 04 czerwca 2018

Leoni: wiecha nad Fabryką Przyszłości

Leoni ma już za sobą uroczystość zawieszenia wiechy nad powstającą w niemieckim Roth „Fabryką Przyszłości”. W nowym zakładzie będą najnowocześniejsze linie produkcyjne kabli, a także laboratorium i centrum B+R.
Rozwój megatrendów, takich jak e-mobilność, autonomiczna jazda i połączone rzeczy i systemy prowadzą do znaczących zmian w strukturze sektora motoryzacyjnego. W szczególności wiązki – system nerwowy pojazdów – muszą zostać dostosowane do nowych wymagań. - Chcemy jeszcze bardziej skorzystać z możliwości, jakie daje cyfryzacja, dlatego rozwijamy nasze portfolio, włączając w nie inteligentne kable, systemy i usługi. Fabryka Przyszłości stworzy idealne warunki do tworzenia innowacji oraz prowadzenia wydajnej produkcji – powiedział Bruno Fankhauser, członek zarządu Leoni AG, odpowiedzialny za dywizję Wire & Calbe Solutions.

Zgodnie z obecnym harmonogramem, Leoni będzie dysponowało nowym zakładem od końca 2018 roku, natomiast od kolejnego roku, firma zamierza rozpocząć proces stopniowego przenoszenia produkcji z istniejącej fabryki przy ulicy Stieberstrasse w Roth. Relokacja około 800 pracowników do Fabryki Przyszłości o powierzchni około 134 tys. m kw. ma się zakończyć w połowie 2020 roku. Leoni zainwestuje w nowy zakład około 90 mln EUR.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2