reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Leoni Wiązki | 04 czerwca 2018

Leoni: wiecha nad Fabryką Przyszłości

Leoni ma już za sobą uroczystość zawieszenia wiechy nad powstającą w niemieckim Roth „Fabryką Przyszłości”. W nowym zakładzie będą najnowocześniejsze linie produkcyjne kabli, a także laboratorium i centrum B+R.
Rozwój megatrendów, takich jak e-mobilność, autonomiczna jazda i połączone rzeczy i systemy prowadzą do znaczących zmian w strukturze sektora motoryzacyjnego. W szczególności wiązki – system nerwowy pojazdów – muszą zostać dostosowane do nowych wymagań. - Chcemy jeszcze bardziej skorzystać z możliwości, jakie daje cyfryzacja, dlatego rozwijamy nasze portfolio, włączając w nie inteligentne kable, systemy i usługi. Fabryka Przyszłości stworzy idealne warunki do tworzenia innowacji oraz prowadzenia wydajnej produkcji – powiedział Bruno Fankhauser, członek zarządu Leoni AG, odpowiedzialny za dywizję Wire & Calbe Solutions.

Zgodnie z obecnym harmonogramem, Leoni będzie dysponowało nowym zakładem od końca 2018 roku, natomiast od kolejnego roku, firma zamierza rozpocząć proces stopniowego przenoszenia produkcji z istniejącej fabryki przy ulicy Stieberstrasse w Roth. Relokacja około 800 pracowników do Fabryki Przyszłości o powierzchni około 134 tys. m kw. ma się zakończyć w połowie 2020 roku. Leoni zainwestuje w nowy zakład około 90 mln EUR.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1