reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ilya shahau dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 13 kwietnia 2018

Tygodniowy przegląd wiadomości

W tym tygodniu szczególnie zachęcamy do poznania planów polskiej firmy Optical Electronics oraz zapoznania się z dziesiątką największych firm EMS.

Polska:

Optical Electronics oferuje system oświetlenia, który pomoże w optymalizacji zużycia energii. PAKT Electronics właśnie obchodził dziesięciolecie działalności. Orbit One inwestuje w nowe maszyny w polskim i szwedzkim zakładzie. BSH wybuduje centrum logistyczne we Wrocławiu. APS Energia o planach na 2018 rok. Politechnika Śląska podpisała umowę z Johnson Matthey Battery Systems. Zapraszamy też na TEC Warszawa 2018 i prezentujemy krótką zapowiedź wykładu eksperta firmy Kompania Elektroniczna, który opowie, jak minimalizować zakłócenia w obwodach drukowanych. A także, w ramach gościnnego artykułu, wywiad z Predragiem Topićem, prezesem zarządu firmy Renex.

Świat:

Oto 10 największych firm EMS na świecie. ABB zainwestuje 100 mln EUR w Austrii. Flex ponownie zainwestuje na Węgrzech. Xiaomi rozwija bazę produkcyjną w Indiach. Toyota i BMW zainwestowały w produkcję lidarów nowej generacji. W Grupie PSA powstał biznes pojazdów elektrycznych.

Technologie:

Super dokładność i zasięg – nowa technologia LiDAR od Toshiby. Wybór właściwej sondy oscyloskopowej. Ultra energooszczędny akcelerator sztucznej inteligencji w nowej technologii Toshiby. Rozwój optycznych technologii krzemowych. Solary z ponad 30% efektywnością.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 27 2020 12:33 V18.4.17-2