reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© PAKT Electronics Przemysł elektroniczny | 09 kwietnia 2018

PAKT Electronics działa już od 10 lat

W marcu bieżącego roku minęło 10 lat od rozpoczęcia działalności firmy PAKT Electronics, polskiego dystrybutora sprzętu i wyposażenia do produkcji elektroniki.
W ciągu dekady działalności włocławska firma rozwinęła portfolio oferowanych produktów oraz pozyskała dystrybucje wielu producentów sprzętu, w tym tak znanych firm, jak brytyjski Blakell Europlacer czy niemiecki EBSO. Natomiast najnowszym kontaktem jest podpisana w marcu umowa na wyłączną dystrybucję systemów rentgenowskich przeznaczonych do inspekcji układów elektronicznych amerykańskiej firmy Glenbrook Technologies.

– Dynamiczny rozwój oraz trafne decyzje strategiczne doprowadziły do tego, że dziś PAKT Electronics jest spółką o ugruntowanej pozycji na rynku, dysponującą własnym zapleczem administracyjno-magazynowym we Włocławku oraz oddziałem zamiejscowym w Zabrzu. Ciągłe poszerzanie oferty handlowej, dostosowywanie jej do bieżących potrzeb klientów, budowanie dobrych relacji z kontrahentami to główne i codzienne zadania, jakie przed sobą stawiamy – mówi jeden z wspólników Grzegorz Porada. – Jubileusz zbiegł się w czasie z instalacją pierwszego z polskiej dystrybucji automatu montażowego iineo marki Europlacer, co stanowi dla nas wisienkę na urodzinowym torcie – dodaje Porada.

Przedstawiciel PAKT Electronics podkreśla, że firma nastawia się na kompleksową obsługę klientów, dostarczając kompletne linie wykorzystywane w produkcji elektroniki, jak i drobne materiały będące dopełnieniem tejże produkcji. Spółka stale powiększa swoją ofertę, chętnie zagospodarowując perspektywiczne nisze rynkowe. Przykładem może być własna produkcja krzeseł ESD, których sprzedaż stopniowo rośnie i stanowi stabilny składnik przychodów spółki. Krzesła PAKT Electronics trafiają też do klientów zagranicznych. Rozwój firmy sprawił, że PAKT Electronics zamierza zatrudnić nowe osoby do działu handlowego i uruchomił już proces rekrutacyjny.

Firma PAKT Electronics w 2016 roku zmieniła siedzibę na większą i przeprowadziła się do własnego budynku, w którym dysponuje biurami, salą do prezentacji produktów, laboratorium plazmy próżniowej i atmosferycznej, magazynem oraz zapleczem technicznym.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 25 2018 19:10 V11.1.0-1