reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Orbit One Przemysł elektroniczny | 11 kwietnia 2018

Orbit One inwestuje w park maszynowy w Polsce i Szwecji

Kontraktowy producent elektroniki kupił nowe maszyny do inspekcji pasty lutowniczej oraz inspekcji optycznej przeznaczone do zakładów w Prabutach i Polsce.
Inwestycje w nowe maszyny to część strategii firmy, która ma na celu ciągłą poprawę jakości usług i regularną wymianę używanego sprzętu na nowszy i efektywniejszy.

Najnowsze nabytki Orbit One to dwa nowe automaty SPI firmy Koh Young, z technologią inspekcji 3D, które stanęły w zakładach firmy w Ronneby i Prabutach.

Orbit One zainwestował także w trzy automaty do automatycznej inspekcji optycznej (AOI), z których dwa zostały zainstalowane w Polsce, a trzeci w szwedzkim Ronneby. Są to także urządzenia firmy Koh Young, z funkcją 3D.

- Są to wrażliwe procesy i dlatego nasze systemy kontroli są niezwykle skrupulatne i precyzyjne. Dzięki nowemu sprzętowi wraz z naszymi systemami testowymi możemy zapewnić wysoką jakość produktów – komentuje dyrektor techniczny Per-Ola Johansson.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2