reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© PSA Przemysł elektroniczny | 12 kwietnia 2018

Nowy biznes pojazdów elektrycznych w Grupie PSA

PSA zadecydowało o utworzeniu jednostki biznesowej Low Emmission Vehicles, która oficjalnie rozpoczęła działalność od 1 kwietnia 2018 roku.
Grupa PSA odpowiada w ten sposób na wyzwania związane z transformacją energetyczną. Nowa jednostka biznesowa jest też kolejnym krokiem PSA w kierunku rozwoju pojazdów elektrycznych, które mają być dostępne w sprzedaży od 2019 roku, a pełna oferta ma się pojawić od roku 2025.

Nowy biznes będzie działał globalnie i ma wykorzystywać wszelkie zasoby niezbędne do tego, by stworzyć najwyższej jakości modele pojazdów elektrycznych, przystosowane do potrzeb odbiorców. Dział pojazdów elektrycznych będzie odpowiedzialny za wdrażanie strategii grupy w tym obszarze oraz wprowadzanie na rynek odpowiednich produktów i usług.

Grupa PSA (PSA – Peugeot Société Anonyme) to francuski koncern motoryzacyjny, właściciel marek Peugeot, Citroën, DS, Opel i Vauxhall.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
August 20 2018 15:56 V10.1.0-2