reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© PSA Przemysł elektroniczny | 12 kwietnia 2018

Nowy biznes pojazdów elektrycznych w Grupie PSA

PSA zadecydowało o utworzeniu jednostki biznesowej Low Emmission Vehicles, która oficjalnie rozpoczęła działalność od 1 kwietnia 2018 roku.
Grupa PSA odpowiada w ten sposób na wyzwania związane z transformacją energetyczną. Nowa jednostka biznesowa jest też kolejnym krokiem PSA w kierunku rozwoju pojazdów elektrycznych, które mają być dostępne w sprzedaży od 2019 roku, a pełna oferta ma się pojawić od roku 2025.

Nowy biznes będzie działał globalnie i ma wykorzystywać wszelkie zasoby niezbędne do tego, by stworzyć najwyższej jakości modele pojazdów elektrycznych, przystosowane do potrzeb odbiorców. Dział pojazdów elektrycznych będzie odpowiedzialny za wdrażanie strategii grupy w tym obszarze oraz wprowadzanie na rynek odpowiednich produktów i usług.

Grupa PSA (PSA – Peugeot Société Anonyme) to francuski koncern motoryzacyjny, właściciel marek Peugeot, Citroën, DS, Opel i Vauxhall.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2