reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixel Przemysł elektroniczny | 13 października 2017

Tygodniowy przegląd wiadomości

Przed nami piątkowe popołudnie, ale zanim rozpoczniemy zasłużony odpoczynek, warto sprawdzić, co działo się na rynku elektronicznym w mijającym tygodniu.

Polska:

Na początek wywiad: Miloo opracuje LED-owe innowacje. Dzięki inwestycji LG Chem w Polsce powstanie największa na kontynencie europejskim fabryka produkująca baterie do samochodów elektrycznych. SatRevolution wygrało przetarg dla Uniwersytetu w Grenoble. WZŁ nr 2 i SkyTronic nawiązały współpracę w dziedzinie bezzałogowców. BSH zainwestuje w łódzką fabrykę. Australijska firma Cablex otworzyła biuro w Polsce. Aplisens spodziewa się dobrego drugiego półrocza. TRAX Elektronik z projektem unijnym.

Świat:

BAE Systems zwolni prawie 2000 osób. Dell przeznaczy miliard dolarów na IoT. Z kolei Nokia wstrzymuje rozwój w obszarze wirtualnej rzeczywistości. Dialog przejmuje Silego, General Motors – Strobe, a Boeing – Aurora Flight Sciences. Fujitsu i ON Semi zacieśniają partnerstwo. Denso inwestuje w produkcję w USA.

Technologie:

Dyski SSD z technologią Multi-stream. Jak usprawnić odprowadzanie ciepła – mikrokanały w krzemie. ReRAM 1000-krotnie szybsze niż Flash. Zalety lutowania selektywnego.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 28 2020 10:59 V18.6.7-2