reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© demarco dreamstime.com Wiązki | 10 października 2017

Australijska firma wchodzi na polski rynek wiązek i kabli

Australijska firma Cablex zajmująca się produkcją wiązek i kabli, otworzyła biuro w Warszawie.
Michael Zimmer, CEO Cablex, powiedział, że decyzję o ustanowieniu siedziby w Warszawie podjęto ze względu na duże perspektywy rozwoju na polskim rynku oraz wzrastające zapotrzebowanie na produkty firmy Cablex ze strony europejskich klientów – informuje Australian Defence Magazine. - W Polsce sektor lotniczy rozwinął działalność, a główni globalni gracze mają już swoje zakłady produkcyjne w Dolinie Lotniczej, wystarczy wymienić chociażby: Sikorsky/Lockheed Martin, Leonardo, Airbus, Safran, Pratt and Whitney – mówi Michael Zimmer. Wśród czynników wpływających na decyzję australijskiej spółki jest również zapowiadany program modernizacji polskiej armii, który ma kosztować 45 mld USD w ciągu dekady.

Polski oddział Cablex będzie się koncentrował na dostawach systemów mechanicznych i elektrycznych dla sektora lotniczego i kosmicznego oraz zbrojeniowego, a także świadczył usługi dla lokalnych i międzynarodowych klientów.

Źródło: Australian Defence Magazine

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2