reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© demarco dreamstime.com Wiązki | 10 października 2017

Australijska firma wchodzi na polski rynek wiązek i kabli

Australijska firma Cablex zajmująca się produkcją wiązek i kabli, otworzyła biuro w Warszawie.
Michael Zimmer, CEO Cablex, powiedział, że decyzję o ustanowieniu siedziby w Warszawie podjęto ze względu na duże perspektywy rozwoju na polskim rynku oraz wzrastające zapotrzebowanie na produkty firmy Cablex ze strony europejskich klientów – informuje Australian Defence Magazine. - W Polsce sektor lotniczy rozwinął działalność, a główni globalni gracze mają już swoje zakłady produkcyjne w Dolinie Lotniczej, wystarczy wymienić chociażby: Sikorsky/Lockheed Martin, Leonardo, Airbus, Safran, Pratt and Whitney – mówi Michael Zimmer. Wśród czynników wpływających na decyzję australijskiej spółki jest również zapowiadany program modernizacji polskiej armii, który ma kosztować 45 mld USD w ciągu dekady.

Polski oddział Cablex będzie się koncentrował na dostawach systemów mechanicznych i elektrycznych dla sektora lotniczego i kosmicznego oraz zbrojeniowego, a także świadczył usługi dla lokalnych i międzynarodowych klientów.

Źródło: Australian Defence Magazine

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 18 2018 17:55 V10.0.0-2