reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 12 października 2017

BSH zainwestuje w łódzką fabrykę

Niemiecki koncern zamierza rozbudować zdolności produkcyjne łódzkiej fabryki suszarek do ubrań i zwiększyć zatrudnienie w tym zakładzie.
Firma BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego zapowiedziała wczoraj podczas konferencji prasowej, że zamierza zwiększyć o 10% zatrudnienie w łódzkiej fabryce suszarek do ubrań.

BSH zainwestuje też w rozwój mocy produkcyjnych, które mają się zwiększyć o 40%. Linie montażowe zostaną zmodernizowane, dodany też będzie czwarty ciąg montażowy.

Koniec inwestycji zaplanowany jest na 2018 rok, a pełnię nowych mocy produkcyjnych zakład osiągnie na początku roku 2019.

BSH zapowiedziało w tym roku także inne inwestycji w Łodzi. Firma zamierza wybudować specjalistyczne Centrum Badawczo-Rozwojowe, prowadzące działalność związaną z rozwojem innowacyjnych rozwiązań technologicznych i produktowych dotyczących urządzeń gospodarstwa domowego (w szczególności suszarek do ubrań oraz pralek). Również w Łodzi BSH buduje centrum logistyczne. Niemiecki koncern ma w Łodzi zakłady produkujące suszarki do ubrań, pralki oraz zmywarki.

Źródło: wyborcza.pl

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2