reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 07 lipca 2017

Tygodniowy przegląd wiadomości

W tym tygodniu wywiadu udzielili nam polski start-up Airly oraz firma Safe World Technologies, działająca w Krakowskiej SSE.

Polska:

Airly pomoże zadbać o jakość powietrza. O inwestycjach w Polsce opowiada prezes Safe World Technologies. Kanadyjski producent rozpoczyna współpracę z XTPL. Nestmedic rozpoczyna współpracę z Medicover. Apator z najlepszą ofertą na gazomierze. Wyłoniono najlepszych polskich innowatorów poniżej 35. roku życia. Powstanie laboratorium Energi i Politechniki Gdańskiej. PZ Cormay rejestruje analizator biochemiczny.

Świat:

Przejęto ponad milion podrobionych komponentów. Wstrzymanie produkcji w fabryce Inotery wpłynie na rynek DRAM. Volvo stawia na samochody elektryczne. Samsung zapowiada olbrzymie inwestycje w Korei. Nowy zakład Jabila w Kalifornii. Microsoft restrukturyzuje sprzedaż – możliwe zwolnienia. Natomiast Intel planuje cięcia w dziale IoT. Umowa Nokii i Xiaomi.

Technologie:

Snapdragon 450 Mobile – platforma dla małych urządzeń o dużych możliwościach. Czytniki RFID – co warto sprawdzić przed zakupem? Samojeżdżące auta na drogach.
reklama
reklama
November 29 2021 22:48 V19.2.0-2