reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© tigerlily173 pixabay
Przemysł elektroniczny |

Tygodniowy przegląd wiadomości

To był męczący tydzień, ale dzięki możliwości spotkania podczas Evertiq Expo Warszawa – niezwykle satysfakcjonujący. Serdecznie dziękujemy wszystkich wystawcom i gościom za udział, a tymczasem zapraszamy do szybkiego przeglądu wiadomości z ostatnich dni.

Polska:

Grupa ZF rozbudowuje Zakład Elektroniki w Częstochowie. Creotech Instruments rozszerza portfolio o nanosatelity. Firma otrzyma też kolejny grant z NCBR na rozwój elektroniki kwantowej. Elemental Holding wybuduje zakład w Zawierciu. Börsig zakłada spółkę zależną w Polsce. Relpol i UZ: nowy przekaźnik umożliwi obniżenie kosztów zużycia energii. Suntech otrzyma dofinansowanie na rozwój system projektowania sieci 5G z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Rafał Brzoska zainteresowany Medicalgorithmics. Elektroniczny nos na dronie wykryje nieprzyjemne zapachy.

Świat:

HANZA przejmuje niemieckiego producenta elektroniki. Umicore koryguje prognozę na 2021 rok. Ford przeznaczy 230 mln GBP na elektryfikację w Wielkiej Brytanii. Koncern Stellantis podpisał kolejne partnerstwo bateryjne w Ameryce. Zhenghai i ROHM tworzą joint venture w branży modułów mocy SiC. Toyota i LG Chem wyprodukują separatory na Węgrzech. Siltronic rusza z inwestycją w Singapurze. Magna Seating otworzyła fabrykę w Serbii. Boom na czujniki i elementy dyskretne. Pepperl+Fuchs zwiększa możliwości produkcyjne dzięki nowemu obiektowi.

reklama
Załaduj więcej newsów
April 11 2024 07:39 V22.4.25-1
reklama
reklama