reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay
Biznes |

Börsig zakłada spółkę zależną w Polsce

Nowa filia dystrybutora elektroniki z siedzibą w Łodzi umożliwia całościową obsługę klientów w Polsce i krajach ościennych – informuje Börsig w komunikacie.

Po założeniu Börsig Austria GmbH w 2014 roku i Börsig s.r.o. w Czechach w 2018 roku dystrybutor elektroniki otwiera właśnie trzecią filię w Polsce, kontynuując rozwój w kierunku Europy Wschodniej – informuje firma. – Wielu naszych niemieckich klientów ma zakłady produkcyjne i biura w krajach Europy Wschodniej. Aby nadal oferować im całościowe wsparcie, zdecydowaliśmy się na dalszą ekspansję w tym kierunku – wyjaśnia Thomas Engler, kierownik sprzedaży w Börsig GmbH. Łódź została wybrana przez dystrybutora elektroniki ze względu na dogodną lokalizację w rozwijającej się polskiej metropolii. – Dzięki tej lokalizacji zapewnimy indywidualne wsparcie klientów na miejscu, a także dystrybucję na całym obszarze – mówi Alexander Angelopoulos, dyrektor handlowy w Börsig GmbH. Firma informuje, że początkowo nowy pracownik zostanie przeszkolony w zakresie procesów i produktów dystrybutora, aby umożliwić pełne doradztwo i wsparcie klientów. – Celem jest stopniowe rozszerzanie działalności sprzedażowej i zwiększanie liczby pracowników handlowych w ciągu najbliższych kilku lat wraz ze wzrostem zamówień – czytamy w komunikacie.
Börsig działa od 1969 roku i specjalizuje się w dystrybucji komponentów elektromechanicznych, współpracując z ponad 20 producentami premium w tym zakresie. Firma ma zespoły sprzedaży w centrali w Neckarsulm, w biurach sprzedaży w Soest (Nadrenia Północna-Westfalia) i Freiberg (Saksonia) oraz w spółkach zależnych w Wiedniu (Austria) i Brnie (Czechy), Börsig oferuje także serwis w terenie.

reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 28 2023 17:23 V21.1.4-1
reklama
reklama