reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© alterfalter dreamstime.com
Przemysł elektroniczny |

Tygodniowy przegląd wiadomości

Centrum Logistyczne TME oddano już do użytku i warto sprawdzić, jak prezentuje się najnowsza inwestycja polskiego dystrybutora komponentów. Dobre wiadomości ma też XTPL – zapraszamy do piątkowego przeglądu wiadomości.

Polska:

Wirtualny spacer w nowym Centrum Logistycznym TME. Region Google Cloud w Polsce już działa. Apator i Griffin Group Energy opracują inteligentny licznik. XTPL ma dystrybutora w Chinach. Spółka informowała też w tym tygodniu o dotacji w wysokości 7 mln PLN. Ustalono cenę akcji Creotech Instruments. Spółka teleinformatyczna w Grupie WB. MODE opracuje nowe urządzenie. Aplisens coraz bliżej pozyskania certyfikatów w USA. Azoty podsumowały 2020 rok: prace badawczo-rozwojowe grupy w tym okresie koncentrowały się m.in. na technologiach druku 3D. Polski rynek VC: największe transakcje pierwszego kwartału 2021 roku. Holo4Med pozyskało globalnego partnera.

Świat:

Gartner opublikował najnowszy ranking dostawców chipów. Z kolei Manufacturing Market Insider podsumowuje rynek EMS. SK IE Technology rozpoczęło produkcję separatorów w chińskiej fabryce. Microsoft przejmuje za prawie 20 mld USD. Norautron zwiększa moce w Norwegii. Eltek planuje budowę drugiej fabryki w Izraelu. Nidec wybuduje fabryki w Serbii. Fanuc inwestuje w Austrii. Amphenol sfinalizował przejęcie MTS Systems.

reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-1
reklama
reklama