reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© PixabayPeteLinforth Przemysł elektroniczny | 06 września 2019

Tygodniowy przegląd wiadomości

Nie tylko dzieci i młodzież wróciły do obowiązków wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego, bo widać wyraźnie w tym tygodniu, że branża elektroniczna ogłaszała sporo newsów.

Polska:

SOFTCOM: gdański EMS rośnie i realizuje projekty dla big science. Delphi Technologies otworzył zakłady elektryfikacji i elektroniki w Błoniu. Nowe informacje na temat inwestycji firmy Flex w Pile. Rewolucyjny system do mierzenia czasu pracy Timate gotowy na komercyjne wdrożenia. Sonel otrzymał ofertę od Chińczyków na Foxytech. Semicon uruchamia nową lokalizację produkcyjną. Amica będzie sprzedawała pod marką Fagor. Dramiński wybuduje nowy zakład. Branża AGD wystosowała apel do premiera w sprawie niedoborów kadrowych. APS Energia: druga połowa roku będzie lepsza. Apator wdraża technologię LTE. Autonomiczne auta wyjadą na polskie drogi. Elektryczny satelita z polską technologią. Enerkon Solar International chce zainwestować w Ursusa. ML System obiera kierunek na branżę transportową. A na koniec wiadomości krajowych mamy dla Was link do rozmowy z przedstawicielem firmy Farnell, który zdradza nieco szczegółów na temat wykładu Farnella podczas październikowych targów i konferencji Evertiq Expo Kraków. Bezpłatna rejestracja na to wydarzenie pod {url-u=https://evertiq.pl/expo/krk2019_visit]tym linkiem[/url].

Świat:

Toshiba Memory przejmuje biznes SSD od LITE-ON Technology. Etteplan przejmuje firmę inżynierską. Bosch i CATL podejmują współpracę w zakresie ogniw akumulatorowych. Continental inwestuje w spółkę AI. Volkswagen inwestuje w przedsiębiorstwo z obszaru holografii 3D. Haier otwiera zakład w Rosji.

Technologie:

Superwydajne FPGA Agilex Intela już dostępne. Mocne moduły pamięciowe XR-DIMM. Pełna swoboda w bezprzewodowym ładowaniu.
reklama
reklama
November 15 2022 00:19 V20.10.16-2