reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty |

Supermocne moduły pamięciowe XR-DIMM

Nowe pamięci XR-DIMM DDR4 od Apacer spełniają najbardziej rygorystyczne normy i standardy. Poradzą sobie w najtrudniejszych warunkach, nie bojąc się silnych wibracji i uderzeń, wynikających z użytkowania maszyn i urządzeń, w których zostały osadzone.

Projektujesz elektronikę? Zarezerwuj 17 października 2019 roku na największą w Polsce konferencję dedykowaną projektantom, Evertiq Expo Kraków 2019. Przeszło 90 producentów i dystrybutorów komponentów do Twojej dyspozycji, ciekawe wykłady i świetna, twórcza atmosfera. Jesteś zaproszony, wstęp wolny: kliknij po szczegóły. © Evertiq
Firma Apacer stworzyła nowe moduły pamięciowe XR-DIMM (DDR4), które mają być pierwszymi takimi wytrzymałymi pamięciami, przeznaczonymi do bardzo wymagających zastosowań. Spełniają rygorystyczne wymagania amerykańskiego standardu RTCA DO-160G, oraz posiadają certyfikację lotniczą. Podobnie jak poprzednie pamięci, te również spełniają wymagania MIL-STD-810G. Nowe moduły XR-DIMM poradzą sobie z trudnymi warunkami pracy, w tym z dużymi wibracjami. Odnajdą się w aplikacjach militarnych oraz lotniczych. Będą świetne wszędzie tam, gdzie ważna jest niezawodna praca w sytuacjach z ekstremalnymi drganiami i wstrząsami. Wiele systemów obronnych, tranzytowych i samochodowych na całym świecie nadal opiera się na standardowych modułach pamięci. Jednak wybiegający w przyszłość producenci wiedzą, że moduły XR-DIMM firmy Apacer oferują znaczną poprawę niezawodności, w stosunku do tych standardowych. Pamięci oferowane są w formie płytek ze złączem 300-pinowym, oraz dodatkowymi otworami montażowymi. Pozwala to na uzyskać wymaganą stabilność połączenia oraz utrzymać komponent na miejscu, niezależnie od warunków. Nie straszna im więc praca w urządzeniach i maszynach, którymi targają silne wiatry, uderzenia, gwałtowne fale, czy które spotykają się z wyboistymi drogami.
reklama
[newsBox=PRZECZYTAJ KONIECZNIE] 30976, 30968, 30977, 30969, 30972
reklama
reklama
[/newsBox] Załaduj więcej newsów
May 29 2023 15:20 V20.14.29-1