reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 02 września 2019

Pełna swoboda w bezprzewodowym ładowaniu

Nowa ładowarka od Zens oferuje bardzo dużą swobodę w tym, gdzie i jak umieścimy nasz telefon lub smartwatch do podładowania. Sekretem jest zastosowanie 16 nakładających się na siebie cewek. Takie rozwiązanie wpływa też na poprawę wydajności.

Projektujesz elektronikę? Zarezerwuj 17 października 2019 roku na największą w Polsce konferencję dedykowaną projektantom, Evertiq Expo Kraków 2019. Przeszło 90 producentów i dystrybutorów komponentów do Twojej dyspozycji, ciekawe wykłady i świetna, twórcza atmosfera. Jesteś zaproszony, wstęp wolny: kliknij po szczegóły. © Evertiq
Firma Zens, stworzyła podwójną, niezwykłą ładowarkę bezprzewodową Zens Liberty, która oferuje dużą swobodę w tym, gdzie i jak umieszczone zostanie urządzenie wymagające podładowania. Nawet dwa różne urządzenia można umieścić na dedykowanej podkładce, w dowolnym miejscu i konfiguracji, bez obawy o problemy z ładowaniem lub wydajnością, jak twierdzą twórcy. Nowa ładowarka ma być tym samym pierwszym tego typu urządzeniem na rynku. Opiera się ona na zastosowaniu szesnastu, nakładających się na siebie cewek ładujących, pokrywających całą powierzchnię ładującą. Dzięki temu urządzenie ładowane (smartfon, smartwatch, itp.) można umieścić w dowolnym miejscu, dzięki obszarowej aktywacji cewek. 16 cewek dawać ma w sumie maksymalną moc 30 W (2x 15 W). Ładowarka wspierać ma standard Qi, oferując kompatybilność z Samsung Fast Charge, Apple, oraz wieloma innymi urządzeniami, wspierającymi wspomniany standard. Dodatkowo, moduł wspierać ma standardowe ładowanie, dzięki zintegrowanemu wsparciu dla ładowania poprzez USB, przy wydajności do 2.4 A. Cała ładowarka również zasilana ma być poprzez złącze USB (USB-C), wymagając maksymalnej mocy wejściowej 45 W.
Załaduj więcej newsów
June 21 2022 15:19 V20.6.1-1