reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 22 czerwca 2018

Tygodniowy przegląd wiadomości

Tuż przed wakacjami mamy dużo wiadomości z rynku krajowego, opisujemy między innymi ostatnie inwestycje w EAE Elektronik i Solitechu oraz nowy zakład WAGO.

Polska:

EAE Elektronik mocno rozwinął swoje możliwości w zakresie działalności badawczo-rozwojowej. Z kolei Solitechu ponownie inwestował w rozwój produkcji. Nowa fabryka WAGO we Wróblowicach. W Jaworznie będą testować autonomiczne pojazdy. Solaris zainwestuje w Środzie Wielkopolskiej. StethoMe ujawnił inwestora. Apator dostarczy liczniki firmie Energa Operator. Azjatycki potentat negocjuje z XTPL. Silvair idzie na GPW.

Świat:

Broadcom zwalnia po przejęciu Brocade. Dialog – Synaptics: możliwe przejęcie. Leoni przeznaczy miliony na fabrykę w Bułgarii. Würth Elektronik eiSos ponownie inwestuje w Waldenburgu. Toshiba w nowym konsorcjum bateryjnym. Continental rozbudował zakład w Czechach. Audi i Hyundai będą wspólnie pracować nad ogniwami paliwowymi. Rynek MEMS na wznoszącej.

Technologie:

Q &A – ładowanie bezprzewodowe. Jak szybko zaimplementować system ładowania zgodny ze standardem Qi – cz. 2. I oczywiście link do pierwszej części artykułu.
reklama
August 16 2022 15:41 V20.8.14-1