reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Wurth Elektronik eiSos Przemysł elektroniczny | 19 czerwca 2018

Würth Elektronik eiSos ponownie inwestuje w Waldenburgu

Już po dwóch latach od otwarcia nowoczesnego centrum logistycznego, Würth Elektronik eiSos zainwestuje kolejne 25 mln EUR w siedzibę w Waldenburgu.
Würth Elektronik eiSos zamierza podwoić istniejącą powierzchnię magazynową i logistyczną, dzięki dodaniu 4 tys. m kw. przeznaczonych na logistykę oraz w uruchomieniu w pełni zautomatyzowanego magazynu o powierzchni 1,3 tys. m kw.

- Deweloperzy na całym świecie powinni otrzymywać potrzebne im próbki komponentów i zestawy w ciągu 24-48 godzin – to jest cel, który zamierzamy osiągnąć wykorzystując nasze inteligentne i zautomatyzowane centrum logistyczne. Dzięki planowanej rozbudowie ponownie będziemy dysponowali przestrzenią do rozwoju – powiedział Oliver Konz, CEO Würth Elektronik eiSos.

Rozbudowa w Waldenburgu to tylko jeden z wielu projektów inwestycyjnych niemieckiej spółki. Würth Elektronik eiSos buduje także centrum technologiczne w Monachium, wspiera rozwój Reinhold-Würth College oraz planuje rozbudowę zakładu w Lyon.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 26 2018 11:55 V11.1.1-1