reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Continental Przemysł elektroniczny | 20 czerwca 2018

Continental rozbudował zakład w Czechach

Continental zainwestował w swoją fabrykę układów napędowych, zwiększając produkcję czujników NOx.
W Trutnov powstała nowa hala produkcyjna o powierzchni ponad 8 tys. m kw., z czego 3 tys. m kw. przeznaczonych jest na produkcję, a 2220 m kw. – na magazyn. Zwiększenie mocy produkcyjnych jest możliwe dzięki uruchomieniu 9 nowych linii produkcyjnych, Continental zainwestował też w dwie linie SMT, niezbędne do montażu płytek PCB uzupełniających moduły sensorów. Niemiecki producent podkreśla, że w nowej hali na dużą skalę wdrożono zaawansowane rozwiązania Przemysłu 4.0, obejmujące robotyzację i automatyzację produkcji czy predictive maintenance.

W związku z uruchomieniem nowej hali, Continental stworzył w Czechach 200 nowych miejsc pracy i w Trutnov pracuje obecnie 2000 osób. - Dzięki inwestycji w fabrykę napędów w Trutnov, otwartą w 2008 roku, ponownie wzmacniamy naszą obecność w Czechach i na Słowacji, gdzie Continental zatrudnia obecnie 19 000 osób – informuje firma w komunikacie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 26 2018 11:55 V11.1.1-1