reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 20 kwietnia 2018

Tygodniowy przegląd wiadomości

W tym tygodniu poznaliśmy mistrzów lutowania ręcznego i prezentowaliśmy m.in. nowe inwestycje wrocławskiej firmy EMS - Nord Electronics Solutions.

Polska:

W tym tygodniu odbyła się trzecia edycja RENEX Soldering Championship. Evertiq.pl był patronem medialnym tego wydarzenia. Nord Electronics Soulutions inwestuje w produkcję. LUG uruchomi produkcję w Argentynie już w maju. VIGO System ze zleceniem do dużego kontrahenta. Kolejne inwestycje w Łódzkiej SSE. NCBR dofinansuje 10 innowacyjnych projektów dla branży kolejowej. WB podpisało umowę offsetową w Malezji. I jeszcze, ponieważ TEC Warszawa 2018 zbliża się wielkimi krokami, nieustająco zapraszamy do odwiedzin targów i seminarium. W tym tygodniu zachęcamy do udziału w wykładzie ekspertów firmy Wave-Test oraz Nordic Semiconductor.

Świat:

Oto lista największych europejskich firm EMS 2017. Qualcomm zwalnia. BMW Group otwiera kampus autonomicznej jazdy. Continental zainwestuje w Chinach. Scanfil wprowadza innowacje dla branży tekstylnej. Porozumiewające się samochody Toyoty same unikną wypadku. ZF wybuduje fabrykę w Serbii.

Technologie:

Nanoczujniki od Insplorion do monitorowania stanu naładowania akumulatorów. PSA – framework do bezpiecznych aplikacji IoT. Premiera AMD Ryzen 2. generacji.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 08 2020 10:37 V18.4.45-1