reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ZF Przemysł elektroniczny | 16 kwietnia 2018

ZF wybuduje fabrykę w Serbii

Dział Mobility firmy ZF zamierza zwiększyć moce produkcyjne w zakresie elektromobilności i wybudować nową fabrykę w serbskim Pančevo.
W nowym zakładzie o powierzchni ponad 20 tys. m kw. będą produkowane napędy elektryczne i hybrydowe. Budowa rozpocznie się w czerwcu 2018 roku, a fabryka ma rozpocząć działalność w 2019 roku. ZF zainwestuje w ten projekt ponad 100 mln EUR i zamierza docelowo zatrudnić 1000 osób.

- Zapotrzebowanie na nasze silniki elektryczne i całkowicie elektryczne napędy rozwija się niezwykle dynamicznie - powiedział Michael Hankel, członek zarządu ZF Friedrichshafen AG,. -- Ponieważ pojazdy z napędem elektrycznym i hybrydowym będą się upowszechniały, dostosowujemy naszą światową sieć produkcyjną, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu – dodał Hankel.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1