reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Coloreel Przemysł elektroniczny | 18 kwietnia 2018

Scanfil wprowadza innowacje dla branży tekstylnej

Szwedzki oddział firmy Scanfil w Åtvidaberg podpisał umowę partnerstwa strategicznego z firmą z branży włókienniczej, Coloreel.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Coloreel wybrał Scanfil jako partnera strategicznego. Mamy olbrzymie doświadczenie w pracy nad projektowaniem i produkcją zaawansowanych technicznie systemów, co jest kluczowe dla Coloreel. Kolejnym atutem jest struktura Scanfil, w której nasze lokalne zakłady są blisko klienta, umożliwiając efektywny dialog dotyczący np. technologii, prototypów czy zwiększenia produkcji, a w tym samym czasie nasza globalna sieć zakładów może zaoferować alternatywne opcje produkcji – mówi Steve Creutz, dyrektor zarządzający Scanfil Åtvidaberg AB. Podczas pierwszego roku współpracy produkcja dla Coloreel będzie zlokalizowana w Szwecji. Umowa z Coloreel obejmuje produkcję, rozwój produktu i zaopatrzenie. Scanfil będzie także zajmował się logistyką związaną z urządzeniami. Firmy rozpoczęły współpracę latem 2017 roku. Coloreel wprowadza na rynek innowacyjną technologię, która umożliwia natychmiastowe barwienie nici w czasie produkcji tekstyliów. Na początek firma będzie dostarczać Coloreel Embroline, czyli zestaw do farbowania nici, który współpracuje z dowolną maszyną do haftu. Barwienie nici podczas wykonywania haftu umożliwia pełną swobodę w tworzeniu unikatowych wzorów, bez żadnych ograniczeń w tworzeniu kolorów – informuje firma w komunikacie.
Fiński producent kontraktowy, Scanfil, powstał w 1976 roku i zaczynał od produkcji mechaniki dla branży elektronicznej. Obecnie to globalna firma zatrudniająca około 3500 osób, z 10 zakładami w Europie, Azji i Ameryce Północnej.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 27 2020 12:33 V18.4.17-2