reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Renex Przemysł elektroniczny | 20 kwietnia 2018

RENEX Soldering Championship – zwycięzcy i zdjęcia

Wczoraj zamieściliśmy już co prawda listę zwycięskich przedstawicieli firm, ale nie można zapominać o młodych mistrzach lutownicy – uczniach szkół i studentach, którzy rywalizowali pierwszego dnia mistrzostw.
III Edycja Mistrzostw Polski w lutowaniu, zorganizowana przez firmę RENEX z Włocławka zakończyła się wczoraj. Zwycięzca w kategorii „firmy”, Michał Czerwiec z Bornico, pojedzie walczyć o tytuł Mistrza Europy podczas Mistrzostw odbywających się w trakcie targów Productronica 2019. Pełne koszty przejazdu, zakwaterowania oraz odpowiedniego szkolenia przed samym startem w Mistrzostwach Europy, zapewnia sponsor i organizator Mistrzostw Polski, firma RENEX.

Oto pełna lista laureatów III Edycji Mistrzostw Polski w lutowaniuW kategorii Uczniowie Szkół i Uczelni:
  • I Miejsce: Piotr Szczepka - Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Sosnowcu
  • II Miejsce: Dominik Borysewicz - Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Kutnie
  • III Miejsce: Bartłomiej Jękot, Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Sosnowcu

W kategorii Firmy:
  • I Miejsce: Michał Czerwiec, Bornico
  • II Miejsce: Grzegorz Maliszewski, Mediarecovery
  • III Miejsce: Sebastian Czop, Fideltronik


/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/


Mistrzostwa Polski w Lutowaniu odbywały się równolegle z konferencją „Przyszłość Branży Producentów Elektroniki", której strategicznym organizatorem jest RENEX. Konferencja organizowana w ramach patronażowego programu REC („Renex Electronics Conferences”) objęła dwa dni spotkań i prezentacji, poświęconych dwóm tematom kluczowym: „Perspektywom rynku kosmicznego UE dla producentów systemów elektronicznych” oraz „Nowym technologiom automatyzacji produkcji, w szczególności innowacyjnym rozwiązaniom w obszarze robotyki”.

© Renex

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 11:45 V11.5.4-1