reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© BMW Przemysł elektroniczny | 16 kwietnia 2018

BMW Group otwiera kampus autonomicznej jazdy

Nowe kompetencyjne centrum autonomicznej jazdy BMW Group znajduje się w Unterschleißheim koło Monachium. Oficjalne otwarcie miało miejsce w środę, 11 kwietnia.
- 15 miesięcy temu BMW Group zdecydowała się zebrać doświadczenie w zakresie rozwoju systemów wspomagających kierowców oraz wysoko zautomatyzowanej i w pełni zautomatyzowanej jazdy w jednym miejscu. W rekordowym czasie powstał kampus o 23 tys. metrów kwadratowych powierzchni biurowej i miejscem dla 1800 pracowników. O wyborze tej lokalizacji zadecydowała optymalna infrastruktura, bliskość Centrum Badań i Innowacji BMW Group, bezpośrednie połączenie z autostradą, a także szybkość, z jaką można było rozpocząć prace – informuje BMW w komunikacie.

Dzięki kampusowi w Unterschleißheim BMW Group będzie mogła skupić się na rozwoju najnowocześniejszych systemów wspomagających kierowcę oraz wysoko zautomatyzowanej i w pełni zautomatyzowanej jazdy. Powstanie przy tym również wiele nowych miejsc pracy. Tylko w ubiegłym roku firma zatrudniła około 1000 nowych pracowników do pracy nad technologiami przyszłości. Szczególnie poszukiwani są informatycy i twórcy oprogramowania w dziedzinie sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego i analizy danych.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1