reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 20 października 2017

Tygodniowy przegląd wiadomości

Rosti Poland zakończyło przeprowadzkę do nowej hali, a Radiometer Solutions rozbuduje zakład. W tym tygodniu zachęcamy też do lektury wywiadu z ekspertem ABB.

Polska:

Radiometer Solutions rozbuduje zakład w Pomorskiej SSE. Rosti Poland zakończyło projekt inwestycyjny. Intel i deepsense.ai – polski projekt na rzecz rozwoju sztucznej inteligencji. Pracownicy Yazaki opowiedzieli się za strajkiem. APS Energia z rekordowym portfelem zamówień. Wybrano start-upy, które otrzymają dofinansowanie w programie „Rozwój start-upów w Polsce Wschodniej”. Farnell element14 obchodzi okrągłą rocznicę działalności w Polsce. Ekspert firmy ABB opowiada o cyfrowej rewolucji: cz. 1 wywiadu i cz.2. Polski smart home w sklepie Apple.

Świat:

Magna dołącza do Intela, BMW i Mobileye. Dell Technologies z 27 nowymi inwestycjami. Tesla zwolniła kilkaset osób. Bratysławskie centrum ON Semi już otwarte. Airbus przejmuje udziały w spółce Bombardiera.

Technologie:

Wydajność MEMS wchodzi w wiek dojrzałości. Quantum – niezwykła technologia przyszłości dla układów logiki programowalnej. 17-kubitowy chip nadprzewodnikowy – kolejny krok milowy w tworzeniu komputerów kwantowych.
reklama
August 10 2022 13:14 V20.7.6-1