reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 19 października 2017

Rosti Poland – zakończenie projektu „Fusion”

Trwający od zeszłego roku projekt Fusion obejmował budowę hali przy istniejącej już fabryce na ulicy Myśliwskiej, a także przeniesienie niemal całej produkcji z budynku przy ul. Elewatorskiej do nowej hali.

Budowa trwała dokładnie osiem miesięcy: od czerwca zeszłego roku do lutego 2017 roku, gdy oddano budynek. Aktualnie powierzchnia siedziby Rosti Poland to 30 tys. m kw., z czego 14 tys. to centrum dystrybucyjne mogące pomieścić około 18 000 palet. W dobudowanej części została umieszczona także hala montażowa, w której mieszczą się 33 unikatowe linie montażowe. Łącznik pomiędzy starym a nowym budynkiem wypełniono biurami, a także nową kantyną, mogącą pomieścić prawie 200 osób. Przenosiny ze starego zakładu rozpoczęły się w listopadzie 2016. - To właśnie wtedy zebrał się Zespół Fusion, który trzymał piecze nad tym, aby wszystko zostało przewiezione zgodnie z planem i w taki sposób, by produkcja nie została zatrzymana, a klienci byli dalej zadowoleni – informuje Rosti. Łącznie zostały przetransferowane:
  • 33 linie montażowe
  • 75 maszyn wtryskowych
  • 450 miejsc pracy
Co więcej, w polskim oddziale firma Rosti zrealizowała następujące przedsięwzięcia:
  • zbudowała nowe laboratorium pomiarowe
  • otworzyła centrum dekoracyjne
  • skonsolidowała następujące procesy dekoracyjne: - tampo-print - hot-stamping - sitodruk - grawer laserem
Dziś Rosti Poland to 150 maszyn wtryskowych, półautomatyczny magazyn wysokiego składowania, automatyczna lakiernia, 33 linie montażowe, centrum dekoracyjne i 1300 doświadczonych pracowników – podkreśla firma w komunikacie.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 09 2020 11:27 V18.6.11-2