reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 19 października 2017

Rosti Poland – zakończenie projektu „Fusion”

Trwający od zeszłego roku projekt Fusion obejmował budowę hali przy istniejącej już fabryce na ulicy Myśliwskiej, a także przeniesienie niemal całej produkcji z budynku przy ul. Elewatorskiej do nowej hali.
Budowa trwała dokładnie osiem miesięcy: od czerwca zeszłego roku do lutego 2017 roku, gdy oddano budynek. Aktualnie powierzchnia siedziby Rosti Poland to 30 tys. m kw., z czego 14 tys. to centrum dystrybucyjne mogące pomieścić około 18 000 palet. W dobudowanej części została umieszczona także hala montażowa, w której mieszczą się 33 unikatowe linie montażowe. Łącznik pomiędzy starym a nowym budynkiem wypełniono biurami, a także nową kantyną, mogącą pomieścić prawie 200 osób.

Przenosiny ze starego zakładu rozpoczęły się w listopadzie 2016. - To właśnie wtedy zebrał się Zespół Fusion, który trzymał piecze nad tym, aby wszystko zostało przewiezione zgodnie z planem i w taki sposób, by produkcja nie została zatrzymana, a klienci byli dalej zadowoleni – informuje Rosti.

Łącznie zostały przetransferowane:
 • 33 linie montażowe
 • 75 maszyn wtryskowych
 • 450 miejsc pracy

Co więcej, w polskim oddziale firma Rosti zrealizowała następujące przedsięwzięcia:
 • zbudowała nowe laboratorium pomiarowe
 • otworzyła centrum dekoracyjne
 • skonsolidowała następujące procesy dekoracyjne:
  - tampo-print
  - hot-stamping
  - sitodruk
  - grawer laserem

Dziś Rosti Poland to 150 maszyn wtryskowych, półautomatyczny magazyn wysokiego składowania, automatyczna lakiernia, 33 linie montażowe, centrum dekoracyjne i 1300 doświadczonych pracowników – podkreśla firma w komunikacie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 25 2018 19:10 V11.1.0-1