reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 16 października 2017

Bratysławskie centrum ON Semi już otwarte

Pod koniec zeszłego tygodnia firma ON Semiconductor otworzyła zmodernizowane centrum projektowania w Bratysławie.
ON Semi rozpoczęło inwestycje w Bratysławie 17 lat temu, gdy podjęło współpracę badawczo-rozwojową ze Słowackim Uniwersytetem Technicznym. Początkowo skromny ośrodek B+R szybko się rozrastał i w 2006 roku został przeniesiony do nowej lokalizacji, poza uniwersyteckim kampusem. Zwiększało się także zatrudnienie: od zaledwie kilku osób, po obecny zespół 45 pracowników, z których niemal wszyscy to inżynierowie.

Od tamtej przeprowadzki minęła dekada i znowu zaistniała potrzeba znalezienia większej lokalizacji. tym razem jest to specjalnie wybudowana siedziba, Bratislava Development Center, która spełnia wszelkie potrzeby zespołu badawczo-rozwojowego ON Semi oraz zapewnia możliwość dalszego rozwoju - informuje spółka w komunikacie.

Inżynierowie bratysławskiego centrum pracują nad technologiami dla sektora samochodów elektrycznych i hybrydowych, a także dla samochodów napędzanych tradycyjnymi silnikami spalinowymi.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2