reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© PixabayGeralt Przemysł elektroniczny | 19 października 2017

Dell Technologies z 27 nowymi inwestycjami

Spółka Dell Technologies Capital, ramię inwestycyjne Dell Technologies, sfinalizowała w pierwszej połowie roku 27 inwestycji o znaczeniu strategicznym.
Jak podkreśla firma w komunikacie, dzięki temu osiągnięto największe tempo wzrostu inwestycji w ciągu ostatnich pięciu lat. Nowe projekty objęły kolejne rundy finansowania dla firm z obszarów o strategicznym znaczeniu dla spółek z rodziny Dell Technologies.

- Przyspieszyliśmy inwestycje, ale nasz główny cel pozostaje bez zmian ― chcemy inwestować w obszary o znaczeniu strategicznym dla Dell Technologies oraz współpracować z obiecującymi start-upami, aby dostarczać naszym klientom nowe innowacyjne rozwiązania ― powiedział Scott Darling, prezes Dell Technologies Capital. - Podczas gdy nowe technologie, takie jak internet rzeczy, sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe, zyskują coraz większą popularność, planujemy sukcesywnie zwiększać nakłady inwestycyjne w tych obszarach.

Zespół ekspertów inwestycyjnych koncentruje się na inwestowaniu w firmy na początkowych etapach rozwoju w nowych sektorach technologii, takich jak internet rzeczy, sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, pamięć masowa nowej generacji, bezserwerowe technologie obliczeniowe oraz infrastruktura i zabezpieczenia samochodów połączonych z siecią.

Dell Technologies Capital zainwestował m.in. w następujące firmy:
  • Datometry (wirtualizacja baz danych),
  • Jask (zabezpieczenia),
  • Minio (wielochmurowe pamięci masowe),
  • OpsMx (zarządzanie wersjami oprogramowania),
  • RedLock (bezpieczeństwo w chmurze),
  • RiskLens (zarządzanie ryzykiem związanym z cyberbezpieczeństwem),
  • RiskRecon (zarządzanie ryzykiem związanym z cyberbezpieczeństwem),
  • Otonomo (wymiana danych z samochodów połączonych z siecią),
  • Zingbox (bezpieczeństwo urządzeń IoT).

Pion inwestycyjny ściśle współpracuje z nowym działem IoT Dell Technologies, któremu udostępnia wiedzę przydatną w działaniu oraz nowe kontakty, ułatwiające realizację planów strategicznych. - Poprzez swoje inwestycje i relacje w branży Dell Technologies Capital zapewnia pozostałym działom firmy ważne połączenie z zewnętrznym środowiskiem inwestycyjnym oraz znacznie przyspiesza tworzenie i wdrażanie nowych technologii i rozwiązań związanych z internetem rzeczy, sztuczną inteligencją i uczeniem maszynowym – czytamy w komunikacie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 26 2018 11:55 V11.1.1-1