reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© PixabayGeralt Przemysł elektroniczny | 19 października 2017

Dell Technologies z 27 nowymi inwestycjami

Spółka Dell Technologies Capital, ramię inwestycyjne Dell Technologies, sfinalizowała w pierwszej połowie roku 27 inwestycji o znaczeniu strategicznym.

Jak podkreśla firma w komunikacie, dzięki temu osiągnięto największe tempo wzrostu inwestycji w ciągu ostatnich pięciu lat. Nowe projekty objęły kolejne rundy finansowania dla firm z obszarów o strategicznym znaczeniu dla spółek z rodziny Dell Technologies. - Przyspieszyliśmy inwestycje, ale nasz główny cel pozostaje bez zmian ― chcemy inwestować w obszary o znaczeniu strategicznym dla Dell Technologies oraz współpracować z obiecującymi start-upami, aby dostarczać naszym klientom nowe innowacyjne rozwiązania ― powiedział Scott Darling, prezes Dell Technologies Capital. - Podczas gdy nowe technologie, takie jak internet rzeczy, sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe, zyskują coraz większą popularność, planujemy sukcesywnie zwiększać nakłady inwestycyjne w tych obszarach. Zespół ekspertów inwestycyjnych koncentruje się na inwestowaniu w firmy na początkowych etapach rozwoju w nowych sektorach technologii, takich jak internet rzeczy, sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, pamięć masowa nowej generacji, bezserwerowe technologie obliczeniowe oraz infrastruktura i zabezpieczenia samochodów połączonych z siecią. Dell Technologies Capital zainwestował m.in. w następujące firmy:
  • Datometry (wirtualizacja baz danych),
  • Jask (zabezpieczenia),
  • Minio (wielochmurowe pamięci masowe),
  • OpsMx (zarządzanie wersjami oprogramowania),
  • RedLock (bezpieczeństwo w chmurze),
  • RiskLens (zarządzanie ryzykiem związanym z cyberbezpieczeństwem),
  • RiskRecon (zarządzanie ryzykiem związanym z cyberbezpieczeństwem),
  • Otonomo (wymiana danych z samochodów połączonych z siecią),
  • Zingbox (bezpieczeństwo urządzeń IoT).
Pion inwestycyjny ściśle współpracuje z nowym działem IoT Dell Technologies, któremu udostępnia wiedzę przydatną w działaniu oraz nowe kontakty, ułatwiające realizację planów strategicznych. - Poprzez swoje inwestycje i relacje w branży Dell Technologies Capital zapewnia pozostałym działom firmy ważne połączenie z zewnętrznym środowiskiem inwestycyjnym oraz znacznie przyspiesza tworzenie i wdrażanie nowych technologii i rozwiązań związanych z internetem rzeczy, sztuczną inteligencją i uczeniem maszynowym – czytamy w komunikacie.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 09 2020 11:27 V18.6.11-2