reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© anthony berenyi dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 06 kwietnia 2018

Tygodniowy przegląd wiadomości

Koreańska Nara Battery Engineering i szwedzki Electrolux przeznaczą spore środki na inwestycje w Polsce. Oto o czym jeszcze pisaliśmy w ciągu mijającego tygodnia.

Polska:

Nara Batttery Engineering Poland zainwestuje w Tarnobrzeskiej SSE. UMC Poland buduje centrum logistyczne w Ostaszewie. Apator łączy spółki. Electrolux zainwestuje w Polsce 50 mln PLN. Solaris może zmienić właściciela. Unicore rozważa inwestycję w Polsce. Duży kontrakt DGT. Niezmiennie zachęcamy też do udziału w kolejnych targach i seminarium dla przemysłu elektronicznego: TEC Warszawa 2018, tym razem rozmawiamy z naszym prelegentem z firmy Reed Electronics Research,

Świat:

Osram i Continental utworzyły joint venture. BSH wybuduje fabrykę pralek w Rumunii. Premier Farnell rozpoczął inwestycję w Leeds. Intel sprzedaje Wind River. Rekordowy poziom rynku komponentów O-S-D w 2017 roku. I wreszcie gorąca branżowa plotka: podobno Apple zamierza zastąpić procesory Intela montowane w komputerach Mac swoimi chipami.

Technologie:

Deep learning w tysiącach urządzeń IoT. Zaawansowana technologia 45RFSOI dla sieci 5G wchodzi na rynek. Sieci kwantowe kluczem do przyszłości komunikacji.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 08 2020 10:37 V18.4.45-1