reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© UMC Przemysł elektroniczny | 05 kwietnia 2018

UMC Poland buduje centrum logistyczne w Ostaszewie

W podtoruńskim Ostaszewie powstaje Europejskie Centrum Logistyczne UMC. Firma planuje rozpoczęcie użytkowania obiektu jeszcze w 2018 roku.
UMC zadecydowało o inwestycji ze względu na rosnące zapotrzebowanie na usługi logistyczne i magazynowe, wynikające ze zwiększającej się produkcji i sprzedaży.

Centrum będzie zlokalizowane na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Jak podkreśla UMC w komunikacie, bliskość fabryki UMC pozwoli na dodatkowe zminimalizowanie problemów transportowych i logistycznych.

Powierzchnia nowego obiektu wyniesie 30 tys. m kw., wliczając w to place manewrowe. 20 tys. m kw. zostanie przeznaczone na magazyn oraz, w niewielkiej części, na biura i pomieszczenia wspólne. Magazyn będzie się składać z pięciu niezależnych części, dzięki czemu będzie można je przeznaczyć na cele komercyjne. Wykonawcą inwestycji jest firma Skanska.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 25 2018 19:10 V11.1.0-1