reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© BSH Przemysł elektroniczny | 03 kwietnia 2018

BSH wybuduje fabrykę pralek w Rumunii

BSH Hausgeräte GmbH kontynuuje rozwój działalności w Europie i zamierza zainwestować w nowy zakład produkcyjny w Rumunii.
BSH poinformowało, że w najbliższych latach zainwestuje trzycyfrową kwotę (w milionach EUR) w moce produkcyjne w Rumunii. Koncern działa w tym kraju od 20 lat. Rumuńska spółka BSH kupiła już działkę o powierzchni około 40 ha, na której powstanie nowa fabryka pralek. W ciągu kilku następnych lat BSH utworzy w rumuńskiej fabryce około 700 nowych miejsc pracy.

Budowa hali produkcyjnej, centrum logistycznego i budynku administracyjnego ruszy już w tym roku, a pierwsze pralki mają zejść z linii w 2020 roku. Docelowo moce produkcyjne zakładu w Simerii mają już w 2022 roku przekroczyć milion pralek rocznie, urządzenia będą przeznaczone na rynek europejski.

Nowa fabryka pralek będzie czwartym tego typu zakładem w Europie, po N

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2