reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 04 kwietnia 2018

Nara Battery Engineering Poland zainwestuje w Tarnobrzeskiej SSE

Koreański przedsiębiorca z branży bateryjnej, z siedzibą w Biskupicach Podgórnych, uzyska zezwolenie na działalność na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
Agencja Rozwoju Przemysłu, która zarządza Tarnobrzeską Specjalną Strefą Ekonomiczną Euro-Park Wisłosan, poinformowała, że w wyniku przeprowadzonych rokowań nr 1/KB/2018, mających na celu ustalenie przedsiębiorcy, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie TSSE, wybrała ofertę złożoną przez Nara Battery Engineering Poland sp. z o.o. z siedzibą w Biskupicach Podgórnych.

Tę inwestycję już pod koniec marca w „Pulsie Biznesu” zapowiadał Adam Kuśnierz, dyrektor tarnobrzeskiego oddziału Agencji Rozwoju Przemysłu. Szef TSSE mówił o kwocie 22 mln PLN oraz utworzeniu 30 miejsc pracy.

Akt założycielski spółki Nara Battery Engineering Poland sp. z o.o. został podpisany 31 stycznia 2018 roku, firmę zarejestrowano w pierwszych dniach lutego. Właścicielem jest koreańska firma Nara Mold & Die Co., wysokość kapitału zakładowego to 6,5 mln PLN.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 25 2018 19:10 V11.1.0-1