reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixel
Przemysł elektroniczny |

Tygodniowy przegląd wiadomości

W tym tygodniu prezes BMZ Poland opowiedział nam o szczegółach najnowszej inwestycji firmy w Polsce. Pisaliśmy też o rekordowej karze dla Google’a, pozwie Toshiby przeciwko Western Digital czy interaktywnym oknie – zapraszamy do lektury!

Polska:

Nowa inwestycja BMZ Poland już na ukończeniu. Niesamowita innowacja od firmy Drutex. Apator z najkorzystniejszą ofertą dla Tauronu. Greenway Ifrastructure Poland zainstaluje blisko 200 ładowarek. Firma Skanska otworzyła biurowiec, którego głównym najemcą jest ABB. Firmy chcą inwestować w innowacyjna technologie spółki XTPL. Comarch rozwija działalność w Polsce. Nestmedic wchodzi na rynki europejskie.

Świat:

Rekordowa kara dla Google’a. Toshiba pozywa Western Digital. Volvo i Autoliv łączą siły z firmą NVIDIA. ASML ze zgodą na przejęcie udziałów w Carl Zeiss SMT. Kitron z nowym kontraktem dla Husqvarny. Dwa przejęcia Philipsa: Spectranetics i Electrical Geodesics. Flex partnerem Daqri.

Technologie:

Superszybkie ReRAM niczym DRAM. Microsoft Surface Laptop – czy da się go złożyć z powrotem? Certyfikacja urządzeń elektronicznych – cz.2.

reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama