reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© daqri Przemysł elektroniczny | 29 czerwca 2017

Flex partnerem produkcyjnym Daqri

Flex i Daqri, amerykańska firma oferująca produkty wykorzystujące rzeczywistość rozszerzoną, podpisały porozumienie dotyczące produkcji.
Flex będzie wytwarzał gogle rozszerzonej rzeczywistości dla firmy Daqri w irlandzkim zakładzie firmy w Cork, produkcja rozpocznie się jeszcze tego lata. Flex będzie produkował Daqri Smart Glasses, a także dostarczał usługi logistyczne oraz serwisowe.

Daqri Smart Glasses działa na procesorze 6. generacji Intel Core M7 i używa kamer z technologią RealSense LR200. Jak zapewnia producent, gogle AR Daqri nadają się do wykorzystywania zarówno wewnętrznego, jak i na zewnątrz. Dzięki okularom użytkownik może korzystać ze szczegółowych instrukcji wyświetlanych w jego polu widzenia. Daqri Smart Glasses mogą znaleźć zastosowanie m.in. w sektorze medycznym, przemysłowym czy budowniczym.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-1