reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© carabiner dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 02 sierpnia 2019

Tygodniowy przegląd wiadomości

W tym tygodniu sporo dobrych wiadomości dotyczących polskiego sektora technologii medycznych. Zapraszamy do szybkiego przeglądu wiadomości z kilku ostatnich dni.

Polska:

Nowe start-upy w Samsung Inkubator Rzeszów. Współpraca blebox i FAKRO. 6 mln PLN dofiansowania dla VIGO System. SIDLY: nowi inwestorzy i nowi klienci. Serce nowej hybrydy Toyoty powstanie w Polsce. ICEYE Polska i Bioseco z dofinansowaniem. Dekpol wybudował dla TS PCB Techno-Service SA. Centymetrowy robot-ślimak napędzany światłem. Urządzenie wrocławskiego start-upu uprości życie chorym na cukrzycę. Medyczne innowacje Diagnova Technologies. Absolwent PG opracował innowacyjny chwytak o funkcjach ludzkiej dłoni.

Świat:

Niemiecki producent PCB zakończy działalność. Globalny rynek EMS w 2018 roku w górę o 15%. Zakłady BMW w Spartanburgu podwoją moce produkcyjne akumulatorów. Senvion boryka się z problemami, ale na razie są pieniądze na wypłaty. u-blox przejął biznes modułów Bluetooth Rigado. Z kolei Honeywell kupuje TruTrak Flight Systems.

Technologie:

ARM Flexible Access– szybki, tańszy i niezobowiązujący model dostępu do IP ARM. Bardzo małe i bezpieczne MCU dla Edge IoT.
reklama
reklama
July 20 2022 12:24 V20.6.3-2