reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 04 stycznia 2017

Przegląd roku 2016 - Przeczytaj koniecznie!

Przez ostatnie 12 miesięcy rozmawialiśmy z przedstawicielami wielu firm i bardzo polecamy wszystkie zapisy tych spotkań. Nie było prosto, ale wybraliśmy 15 z nich.
XPTL pracuje nad komercjalizacją innowacyjnej technologii. Globalni gracze już dziś są zainteresowani wdrożeniem rozwiązania polskiej spółki.

Kolejna innowacyjna polska spółka, Helioenergia, produkuje materiał przyszłości dla elektroniki, czyli pasty i tusze z nanosrebrem. Więcej o firmie opowiedział nam wiceprezes spółki, Olgierd Jeremiasz.

Advanced Grahpene Products to producent wysokiej jakości grafenu HSMG. Zapraszamy do lektury wywiadu z Maciejem Gałązką, prezesem spółki.

Z kolei przedstawiciel FlyTech UAV opowiedział nam o tym, czym obecnie zajmuje się firma z branży bezzałogowców. Również w sektorze dronów działa Novelty RPAS – warto poczytać i o tej spółce.

Najnowszy projekt firmy FastLogic zakłada opracowanie systemu transmisji danych w sieci napięcia przemiennego 230V. Prezes spółki opowiedział nam o szczegółach przedsięwzięcia.

Silvair specjalizuje się w branży inteligentnego oświetlenia. Przygotowywany właśnie standard Bluetooth Mesh może sporo zmienić w tym obszarze.

Spółka Lars Lighting postawiła na nowoczesne technologie zarządzania światłem. Korzyści wynikające z zastosowania rozwiązań firmy mogą być ogromne.

Piotr Wiśniewski, Key Account Manager firmy Orbit One w Prabutach opowiada o zmianach w przedsiębiorstwie po przejęciu przez Orbit One zakładu firmy Flex w szwedzkim Ronneby.

Naukowcy z Politechniki Warszawskiej opracowują dokładny i niedrogi chip nawigacyjny – warto dowiedzieć się więcej, zwłaszcza że system Galileo już działa.

Norautron w Polsce rośnie w siłę i będzie ważnym centrum produkcyjnym.

TechniSat uruchamia usługi EMS w Polsce.

Robot lutowniczy Zeus firmy Alnea najpierw będzie podbijał Europę, o od 2018 roku – Azję. Partnerem polskiej spółki jest firma Kuka.

Rozmawialiśmy także z dyrektorem firmy Bogart – producent elektroniki w ciągu ostatnich kilku lat mocno rozwija działalność innowacyjną dzięki funduszom unijnym.

General Robotics to polski start-up projektujący elektronikę, znany na razie głównie z robota EuGenius.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2