reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 24 listopada 2017

Tygodniowy przegląd wiadomości

Jak co piątek, tuż przed rozpoczęciem weekendu, przedstawiamy szybkie podsumowanie najważniejszych wydarzeń, o których pisaliśmy w mijającym tygodniu.

Polska:

O wyjątkowych przełącznikach LOOX opowiada prezes firmy BNT. PAKT Electronics w nowej siedzibie. Garo Polska otworzyło nową halę. WB dostarczy drony dla polskiej armii. LUG i Cisco łączą siły. Polska już od 5 lat jest w ESA. Nowy inwestor z branży motoryzacyjnej utworzy w Krakowie centrum B+R.

Świat:

Volskwagen zainwestuje 34 mld USD w elektryczne samochody. IC Insights opublikowało prognozę TOP 10 dostawców półprzewodników za ok 2017. Akasol otworzył europejską fabrykę. Marvell Technology kupuje rywala. Schleuniger przejął pakiet kontrolny adaptronic Prüftechnik GmbH. Można też obejrzeć kilka wywiadów, które zespół Evertiq przeprowadził podczas zeszłotygodniowych targów productronica w Monachium. O tym, co słychać w firmie opowiadają przedstawicile Yamaha, Weller, Saki oraz Indium, a dodatkowo warto się zapoznać z krótkim podsumowaniem targów w liczbach.

Technologie:

W tym tygodniu kończymy nasz cykl o bezprzewodowych technologiach ultraniskiego poboru mocy (ULP). Oto cz. 3 i cz. 4. Warto również poczytać o technologii deep learning. Nowe „paliwo” dla sieci 5G od Intela. Superszybkie i superpojemne, nowoczesne pamięci NVDIMM-N 32 GB.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
January 17 2020 11:11 V15.3.0-2