reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 22 listopada 2017

PAKT Electronics w nowej siedzibie

Włocławska spółka przeprowadziła się z wynajmowanego budynku do własnej siedziby. Większa powierzchnia to wygoda, a przy tym daje perspektywy na dalszy rozwój – podkreślają przedstawiciele firmy.
PAKT Electronics istnieje od 2008 roku. Oferuje urządzenia i materiały do produkcji i serwisu elektroniki, zapewniając przy tym wsparcie klientów fachową wiedzą. Nowa siedziba PAKT Electronics znajduje się we Włocławku, w dzielnicy Wschód Przemysłowy. Parterowy budynek o powierzchni około 400 m kw. został gruntownie wyremontowany i mieszczą się w nim biura, sala do prezentacji produktów, laboratorium plazmy próżniowej i atmosferycznej, magazyn oraz zaplecze techniczne.

Jak informuje Łukasz Kaźmierczak z firmy PAKT Electronics, w związku z trudnościami z pozyskaniem terenu pod budowę nowej siedziby, firma na początku 2016 roku zadecydowała o zakupie nieruchomości na terenie przemysłowym Włocławka. – Prace remontowe rozpoczęły się w maju, po zatwierdzeniu przez administrację budowlaną projektu modernizacji. Remont obejmował m.in. wymianę stolarki, wymianę instalacji wewnętrznych, dostosowanie pomieszczeń do charakteru działalności oraz termomodernizację stropu i ścian, połączoną z wykonaniem nowej, estetycznej elewacji. Prace zajęły nieco ponad rok, a miesiąc temu zakończył się remont nawierzchni wokół budynku – mówi Łukasz Kaźmierczak.

PAKT Electronics przeprowadził się do własnej siedziby już w zeszłym roku, rezygnując z wynajmowanych wcześniej pomieszczeń. – Nadszedł taki moment, że poprzednia siedziba zrobiła się za ciasna. Poza tym nie będąc właścicielem, nie mogliśmy dostosować pomieszczeń dokładnie do naszych potrzeb. Obecna lokalizacji nie posiada takich mankamentów. Dziś mamy możliwość lepszej obsługi naszych klientów, powierzchnię magazynową odpowiadającą aktualnym potrzebom firmy oraz wysoki komfort pracy. Co więcej, duża powierzchnia działki zabezpiecza możliwość dalszego rozwoju – komentuje Łukasz Kaźmierczak.


© PAKT Electronics

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1